15:09 / E Premte, 09 Nëntor 2018

Xhensila Myrtezaj nuk i ndahet palestrës, rikthen linjat pas lindjes

Këngëtarja simpatike Xhensila Myrtezaj vetëm pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë.

Ajo sjelli në jetë vajzën të cilën e pagëzoj me emrin, Ajka, dhe që nga ajo kohë Xhensila, i është përkushtuar maksimalisht palestrës dhe rikthimit sa më të shpejtë të formave, shkruan Indeksonline.

Përmes një video të publikar në ‘Instagram’ Xhensila ka treguar se tashmë është në rrugë të mirë për të krijuar format e bukura të cilat gjithmonë e kanë karakterizuar këngëtare.

Ndryshe, Xhensila ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor./Indeksonline/