13:24 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Xhesika Berberi mahnitëse në foton e re (Foto)

Xhesika Berberi, ish Miss Univers Albania vazhdon që ta mbajë “kurorën” e më të bukurës.

Ajo edhe pse kanë kaluar shumë vite që është zgjedhur miss vazhdon që të duket më e bukur se kurrë, shkruan Indeksonline.

Xhesika shquhet që jashtë paraqitjeve publike që rrijë pa grim dhe natyrale.

Kështu është shfaqur edhe në fotografinë e fundit e bukur dhe e thjeshtë./Indeksonline