18:49 / E Martë, 10 Tetor 2017 / indeksADMonline

Zaimina shtatzënë? Linjat e saj thonë të kundërtën (Foto)

Para disa ditëve Zaimina u ka dhënë fund fjalëve për shtatzëni dhe e ka konfirmuar një gjë të tillë.

“6 muajshe shtatzënë” ka shkruar Zaimina, por në fotografitë e postuara sot kjo gjë nuk duket dhe për më tepër lindin dyshimet se si është e mundur që të jesh 6 muajshe shtatzënë me format si të Zaiminës tani.

Zajmina duket se po kujdeset shumë për vetën gjatë kësaj shtatzënie dhe po mundohet t’i ruaj linjat e saj trupore./Indeksonline/