09:37 / E Mërkurë, 14 Mars 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj fillon me përgatitjet e dasmës, ja çfarë i bënë trupit të saj (Foto)

Afërdita Dreshaj është modelja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Përkundër kësaj ajo është komentuar shumë së fundi edhe për fejesën me hokeistin, Jakub Kindl.

Por ajo tashmë ka filluar përgatitjet për dasmën e saj, e cila do të ndodh së shpejti. Këtë herë e shohim teksa po ushtron dhe po mundohet ta mbaj trupin në formë për dasmë.

Ndryshe, Afërdita pritet që të bëhet një nuse shumë e bukur./Indeksonline/