14:18 / E Martë, 09 Tetor 2018 / indeksADMonline

Baby G vjen provokuese në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur, Baby G ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet e veshur me pantallona të shkurtë dhe bluzë ngjyrë të kuqe, kurse dukej shumë në formë dhe seksi.

Po ashtu, në sy bien edhe tatuazhet e saj në duar./Indeksonline/

Temat: