19:46 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Basel – Manchester City, formacionet zyrtare

Baseli dhe Manchester City takohen në ndeshjen e parë e rrethit të 1/8 të Ligës së Kampionëve, shkruan indeksonline.

Ndeshja do të luhet në “St. Jakob Park” dhe fillon në orën 20:45.

Këto janë formacionet zyrtare

Basel: Vaclík; Lang, Lacroix, Suchý, Riveros; Frei, Serey Dié, T.Xhaka; Stocker, Oberlin, Elyounoussi

Manchester City: Ederson; Walker, Kompany, Otamendi, Delph; De Bruyne, Fernandinho, Gündogan; Bernardo, Agüero, Sterling