23:39 / E Premte, 06 Korrik 2018 / indeksADMonline

Beckham i kundërpërgjigjet Ibrahimoviçit: Nëse fitoj, ju do ta bëni këtë gjë (Foto)

Ka filluar një debat miqësor mes David Beckham dhe Zlatan Ibrahimovic për ndeshjen e nesërme, Angli – Suedi.

Futbollisti suedez ka kërkuar nga shoku i tij të lidhin një bast për takimin e nesërme, shkruan IndeksOnline.

Ibra i ka premtuar Beckhamit që nëse Anglia fiton ai do ta qojë atë në një darkë, por nëse fiton Suedia, Beckhami e ka për detyrë t’ia blejë atij disa dhurata.

Menjëherë është kundëepërgjigjur ish-lojtari i PSG-së duke i thënë:

“Nëse Suedia fiton do të të qojë në IKEAsverige dhe ju do të blinit gjithcka. Por nëse fiton Anglia, ju do të vini në Ëembley me fanellë të Anglisë duke ngrënë peshk dhe qips gjatë pjesës së parë”.

Takimi mes Anglisë dhe Suedisë zhvillohet nesër nga ora 16:00./IndeksOnline/