12:35 / E Mërkurë, 18 Korrik 2018 / indeksADMonline

Çifti më i famshëm në botë ndodhet në Mal të Zi për pushime (Foto)

David Backham bashkë me bashkëshorten, Victoria dhe fëmijët po kalojnë pushimet e tyre në Mal të Zi.

Kjo është bërë e ditur përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale, shihet që çifti i njohur po kalojnë pushimet në Budva.

Po ashtu, pas Kroacisë duket se Budva është destinacioni i radhës i çiftit, duke sjell edhe njëherë fokus në këtë vend të mrekullueshëm bregdetar.

Ndryshe, ndonjë imazh të vet atyre në Budva ende paparacit nuk e kanë kapur dot./Indeksonline/