17:33 / E Diele, 22 Prill 2018 / indeksADMonline

A�mendet Nicki Minaj, ja A�farA� foto ka publikuar (Foto)

Nicki Minaj A�shtA� kA�ngA�tarja me famA� botA�rore e cila shquhet pA�r karakterin e saj shumA� rebel tA� cilin e shpA�rfaqA� pA�rmes zhveshjeve dhe provokimeve.

KA�tA� herA� ajo ka publikuar njA� fotografi, shumA� provokuese, duke reklamuar markA�n e famshme a�?Fendia�?, shkruan Indeksonline.

Nicki Minaj veshjen e saj thuajse gjithmonA� e ka vetA�m sa a�?pA�r tA� thA�nA�a�?, kurse ajo A�doherA� mundohet qA� tA� ruaj format e saj trupore pA�rmes ushtrimeve dhe dietave./Indeksonline/

Temat: