10:08 / E Mërkurë, 04 Korrik 2018 / indeksADMonline

Dhurata e futbollistëve të Anglisë pas kualifikimit (Foto)

Kombëtarja e Anglisë është kualifikuar për në çerekfinale të Kampionatit Botëror “Rusi 2018”. “Tre Luanët” triumfuan pas penalltive ndaj Kolumbisë, shkruan IndeksOnline.

Pas fitores, futbollistët u relakssuan me të dashurat dhe familjarët e tyre. Anglia në çerekfinale do të takohet me Suedinë, ndeshje kjo e cila zhvillohet të shtunën nga ora 16:00./IndeksOnline/