17:35 / E Enjte, 17 Maj 2018 / indeksADMonline

Eva Murati, kaq joshëse dhe përrallore (Foto)

Një nga prezantueset më të komentuara shqiptare është edhe Eva Murati.

Brunja shtatlartë, gjithnjë befason me paraqitjet e pozat që merr, shkruan Indeksonline.


Së fundmi ajo shfaqet në një fustan elegant, teksa vë në pah dekoltenë dhe bukurinë që e karakterizon. Si gjithnjë ajo duket kaq joshëse por edhe përrallore.


Ndryshe Eva ditëve të fundit u përfol se u nda nga i dashuri i saj, Genari që është djali i ish- kryetares së Kuvendit të Shqipërisë Jozefina Topalli. Megjithatë këto dolën të jenë vetëm thashetheme, sepse çifti po e vazhdojnë aventurën e tyre të dashurisë të nisur 6 vite më parë./Indeksonline/