10:20 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Fjalët janë të tepërta! Jonida duket e mrekullueshme (Foto)

Jonida Maliqi përsëri ka bërë një postim dhe na bind sa në trend është dhe në hapë me modën.

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë e bukur e veshur me bluzë me një trëndafil të madh dhe buzët e kuqe.

Jonida vazhdon që të qëndroj në qendër të vëmendjes me stilin por jo edhe muzikën sepse kohën e fundit është larguar shumë nga skena./Indeksonline/