08:16 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Franceska Jace zbA�rthen kA�mishA�n dhe bA�nA� a�?selfiea�? (Foto)

BA�het fjalA� pA�r njA�rA�n nga modelet mA� tA� njohura shqiptare, e cila famA�n e madhe e ka fituar pas pjesA�marrjes nA� shown a�?Big Brothera�?.

SA� fundi, ajo ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet vetA�m me njA� kA�mishA� tA� gjerA� dhe me pullat e zbA�rthyera. Ajo ndA�rkohA� kishte bA�rA� edhe njA� a�?selfiea�?.

Ndryshe, Franceska komentohet shumA� edhe pA�r jetA�n private dhe lidhjet e dashurisA�./Indeksonline/