23:27 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Fytyrat e tifozëve anglez pas golit të Mandzukic (Foto)

Kroacia kaloi në finale të Kupës së Botës pasi mposhti Anglinë me rezultat 2-1.

Humbja për anglezët ishte shumë e dhimbshme pasi ishin shumë afër momentit të shumëpritur.

Ata e përjetuan rëndë këtë dhe kjo shihej shumë mirë në fytyrat e tyre të mrrolura.

Më poshtë janë disa fotografi të tifozëve anglez nëpër vende të ndryshme. /IndeksOnline/