22:29 / E Premte, 06 Korrik 2018

Ibrahimovic ka një ofertë për Beckhamin: Nëse Anglia fiton…

Zlatan Ibrahimovic ka një ofertë për legjendën angelze, David Beckham.

Kombëtarja e Suedisë dhe ajo e Anglisë do të përballen nesër në çerekfinale të Kupës së Botës, “Rusi 2018”, shkruan IndeksOnline. Legjenda e Suedisë, Ibra i thotë Beckhamit përmes rrjeteve sociale, se nëse Anglia fiton do ta qes një darkë.

“Beckham, nëse Anglia fiton unë do t’ju qarosi me një darkë ku do në botë, por në qoftëse Suedia fiton, atëherë ju do të më bleni çfarë do që dua unë në IKEASverige, OK!”, ka shkruar Ibra në rrjetet sociale.

Mbetët të shihet nëse këtë bast do ta pranojë ish-lojtari i shumë skuadrave.

Takimi mes Suedisë dhe Anglisë zhvillohet nesër nga ora 16:00./IndeksOnline/

Të fundit nga Botërori2018