11:54 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Ish-futbollisti i Chelseat bA�n njA� gjest qesharak, arbitri e prek ai shtrihet pA�rtokA� (Video)

NjA� ngjarje komedi ka ndodhur nA� futbollin grek. Ish-lojtari i Chelseat, Marko Marin ka bA�rA� njA� gjest qesharak nA� derbin e javA�s, Apollon Smyrni a�� Olympiacos, shkruan IndeksOnline.

Gjermani kA�rkon nga gjyqtari i ndeshjes qA� tA� akordoi penallti, dhe i afrohet duke protestuar. Por, arbitri i ndeshjes e prek futbollistin duke tentuar ta qetA�sojA�. NA� vend se 29-vjeA�ari tA� qetA�sohej apo tA� vazhdonte protestA�n, ai zgjedh opsionin pA�r tA� rA�nA� nA� tokA�, gjA� qA� bA�ri bujA� nA� mediat europiane.

Me humbje 1 me 0, Olympiacosi humbi titullin e SuperligA�s sA� GreqisA�, pasi kampion u shpall AEK-u.

KujtojmA� qA� Marin luajti te Chelsea nA� sezonin 2012/16. Ai poashtu u paraqit edhe me fanellA�n e; Monchengladbach, Werder Bremen, Sevillas, Fiorentinas, Anderlechtit dhe Trabzonspor./IndeksOnline/

A�A�