21:48 / E Shtunë, 26 Maj 2018 / indeksADMonline

Lëndimi i Salah bllokon Twitterin [Foto]

Mohamed Salah ka lëshuar fushën me lot në sy pas një ndërhyrje të pahijshme të Sergio Ramos.

Tifozët e Liverpool dhe të tjerët duket që kanë shprehur të gjithë mllefin në Tëitter, gjërsa rrjeti social është bllokuar për disa minuta. /IndeksOnline/

Temat: