16:59 / E Martë, 13 Mars 2018

Lola Haradinaj në superformë, fotografia e fundit e dëshmon këtë (Foto)

Lola Haradinaj është gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, e cila njihet për sharmin dhe elegancën e saj, shkruan Indeksonline.

Në çdo paraqitje Lola duket e mrekullueshme. Njëjtë ka ndodhur edhe këtë herë.

Në një fotografi të postuar nga vetë ajo në Instagram, Lola ka treguar këmbët e saj të gjata, të cilat duken seksi nga stërvitjet e shumta që i bën./Indeksonline/

Të fundit