12:37 / E Martë, 17 Prill 2018

Mendoni se keni parA� gjithA�ka! Shikon Bellan topless… (Foto)

Bella Hadid A�shtA� njA�ra nga modelet e njohura dhe mA� tA� paguarat nA� botA�.

Ajo dhe motra e saj Gigi kanA� bA�rA� shumA� bujA� nA� botA�n e modelimit duke u komentuar shumA� jo vetA�m pA�r pamjen por edhe jetA�n private.

Aftermath:A�A�The sassy snaps come after the It girl denied rumors she was seen lip locked with former beau The Weeknd during the annual music festival

Larg nga angazhimet, Bella ka gjetur kohA� pA�r vetA�n duke pushuar pranA� niA� liqeni nA� Indio tA� KalifornisA�. A�NA� imazhet e saj e shohim topless shtrirA� mbi njA� peshqir me pamje tA� kA�ndshme.

Bella pA�rveA� seksi dhe provokuese gA�zon bukuri tA� pa krahasueshme./Indeksonline/

Au natural:A�A�Bella Hadid, 22, posted pictures of herself topless relaxing by a pool in Indio, California on MondayModels: Both girls wore brown midriff-bearing crop tops paired with blue jeans, accessorizing in gold body chainsShut it down: Bella publicly denied rumors she was seen kissing ex-boyfriend The Weeknd, 28, at Coachella