22:44 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ministri Ismaili me bashkëshorten në dasmë, shkëlqejnë nga eleganca

Përveç punëve që kryejnë, të arriturat dhe ngecjet, politikanët shpesh komentohen edhe për jetën private e përditshmërinë.

Edhe ministrin kosovar të Shëndetësisë, Uran Ismailin shpesh e gjejmë në faqet e medieve rozë.

Së fundmi ministri ka treguar përmes një instastory që është nisur në një dasmë me bashkëshorten e tij.

Të dy elegantë, me stil dhe tejet të dashuruar, duken teksa pozojnë në lift./Indeksonline/