21:02 / E Enjte, 19 Prill 2018 / indeksADMonline

NdA�rpritet derbi turk, tifozA�t godasin trajnerin e Besiktasit (Video)

A�shtA� ndA�rprerA� derbi turk; FenerbahA�e a�� Besiktas.

Takimi kthyes i KupA�s sA� TurqisA�, nisi me shumA� probleme dhe lojA� tA� ashpA�r, shkruan IndeksOnline.

NA� minutA�n e 56a��tA�, tifozA�t e FenerbahA�es hodhA�n gjA�sende nA� drejtim tA� trajnerit kundA�rshtar, S. Gunes.

Referi i ndeshjes, Mete Kalkavan e ka ndA�rpre kA�tA� ndeshje pA�r njA� kohA� tA� shkurtA�, derisa policia ta��i largojA� tifozA�t afA�r bankinA�s sA� kundA�rshtarA�ve.

Ndeshja A�shtA� 0 me 0, kurse e para kishte pA�rfunduar me rezultat 2-2./IndeksOnline/