22:33 / E Enjte, 05 Korrik 2018

Një arsye shtesë për të shkuar në finale! “MissBum” ka një premtim për Anglinë (Foto)

Tifozët neutralë mund të kenë gjetur një kombëtare për të bërë tifozllëk në Kupën e Botës: Anglinë.

“Miss Bum Bum”, e njohur ndryshe me emrin Suzy Cortez, i ka bërë një premtim të gjithë fansave të saj, duke pozuar e mbuluar vetëm nga flamuri anglez: “Nëse Anglia do të dalë në finale, premtoj një fotografi pa flamur”.

Suedia dhe njëra mes Kroaci/Rusi janë pengesat që duhet të kalojë Anglia për të realizuar ëndrrën e anglezëve dhe atë të tifozëve neutralë.

Të fundit nga Botërori2018