19:19 / E Hënë, 28 Maj 2018 / indeksADMonline

Njihuni me aktoren hollivudiane që s`i pastron dhëmbët nga tri ditë (Foto)

Kelly Brook thotë se i dashuri Jeremy Parisi ia ndalon të ha shumë ëmbëlsira, ndërsa pranon se ajo kalon deri tri ditë pa i pastruar dhëmbët.

Gjatë një interviste për Loose Women, të hënën, 38-vjeçarja zbulon se Paris është “i ndjeshëm” në marrëdhëniet e tyre dhe i tregon se kur ajo ha shumë ëmbëlsira.

Ndryshe, Kelly dhe Jeremy janë në lidhje që tri vjet dhe ata thonë se janë të lumtur.