14:55 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Poni krahasohet me një kukull, shikoni këto imazhe (Foto)

Poni është këngëtarja e njohur nga Shqipëria e cila njihet për disa hite.

Së fundi, ajo është parë shumë e bukur dhe në formë në disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”.

“Fytyrë kukulle” ka shkruar grimeri i saj në këto imazhe.

Përndryshe, Poni vërtetë po duket si një kukull “plastike”./Indeksonline/

Temat: