12:45 / E Premte, 06 Tetor 2017 / indeksADMonline

Prapaskenat e nxehta të Fjolla Morinës (Video)

Kanë kaluar më shumë se dy vjet qëkur është bërë nënë për herë të dytë. Ndryshe nga shumë këngëtare, të cilat edhe pse me më shumë vite se ajo, po shijojnë karrierën, por jo edhe kënaqësitë e të qenit nënë.

Është kjo Fjolla Morina, e cila me shumë mund po kujdeset për rritjen dhe edukimin e vajzave. Por kjo nuk i ka penguar asaj të realizojë çdo vit shumë këngë e klipe e të jetë e pranishme thuajse çdo natë nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore.

Përveç kësaj, këngëtarja kujdeset shumë edhe për trupin e saj, që gjithmonë të duket seksi.

Express Rozë ka qenë e pranishme në një set fotografik ku ka pozuar Fjolla.

Se çfarë të rejash ka zbuluar ajo nga jeta e saj private dhe sa seksi është dukur në këtë set fotografik, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë.