18:34 / E Mërkurë, 11 Tetor 2017 / indeksADMonline

Rita Ora e tregon anën e saj të “egër”! (Foto)

Rita Ora është një frekuentuese e rregullt e palestrës për të mbajtur sa më në form trupin e saj, por së fundmi këngëtarja e ka çuar më tej stërvitjen.

26-vjeçarja është fotografuar së fundmi në “Gotham”, një palestër në Nju Jork, ku kishte veshur dorezat e boksit.

Boksi është një sport burrëror dhe këtë gjë duket se e ka provuar edhe Rita, e cila është duket tejet e lodhur pas seancës së stërvitjes.

/tch