12:40 / E Diele, 08 Prill 2018 / indeksADMonline

“Shpërthen” Muriqi, dy gola për 10 minuta (Video)

Vedat Muriqi po kalon në formë fantastike në Turqi.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës sapo ka shënuar dy gola të shpejtë për Rizesporin, ndaj Eskisehirspor, shkruan IndeksOnline.

Muriqi shënoi në minutën e parë dhe të nëntën për rezultatin 2-0./IndeksOnline/