11:57 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Sot është një ditë e veçantë për Luana Vjollcën, kjo është arsyeja

Në familjen e moderatores së njohur Luana Vjollca sot është një ditë e veçantë.

Motra më e madhe nga vajzat e familjes Vjollca, Lira feston ditëlindjen dhe me këtë rast nuk ka munguar as urimi i prezantuese seksi, shkruan Indeksonline.

Në një postim të bërë në ‘Instagram’, Luana ka uruar me fjalët më të bukura motrën e saj të madhe.

“Krenaria me e madhe është kur me thonë qe te ngjaj ty, sa do doja te isha sa çereku jot..Happy Birthday dashuria ime me e madhe mbështetja ime me e madhe, motivimi im me i madh! Te kam jetën time lal” ka shkruar Luana në urim.

Ndërsa, Luana përveç angazhimeve në emision ‘Shiko Kush Luan’ është në përgatitje të këngës më të re./Indeksonline/

Temat: