14:45 / E Premte, 27 Prill 2018 / indeksADMonline

Tifozët e Atleticos e gjuajtën me bukë, reagimi i Ozil është mbresëlënës

Mesut Ozil është një futbollist i madh që gëzon respektin në të gjithë botën e futbollit.

Një provë e qartë u dha mbrëmë sërish nga turko-gjermani i Arsenali i cili teksa po ekzekutonte një goditje nga këndi, tifozët e Atleticos hedhin një copë bukë në fushë. Asistuesi rekordmen në Premier League nuk kthehet nga tifozët për t’iu kundërvënë por e kap bukën e puth dhe e nxjerr në një vend ku nuk do të shkelet.

Gjesti i tij solli duartokitje të mëdha në të gjithë stadiumin./IndeksOnline/