19:53 / E Shtunë, 14 Prill 2018

A do shpallet City kampion sonte? KA�to janA� formacionet zyrtare

Tottenham dhe Manchester City takohen nga ora 20:45 nA� njA� derbi ku Manchester City synon tA� siguroj titullin kampion.

TA� shtunA�n e kaluar skaudrA�s sA� Pep GuardiolA�s iu mohua festa, pasiqA� skuadra rivale e qytetit, Manchester United, e mposhti me rezultat 2-3.

KA�to janA� formacionet zyrtare tA� tA� dyja skuadrave. /IndeksOnline/

Tottenham:

Manchester City: