23:59 / E Hënë, 11 Qershor 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj ‘zbulon’ vendin ku do të martohet me hokeistin çek (Foto)

Më 29 të këtij muaji Afërdita Dreshaj do ta kurorëzojë dashurinë me të fejuarin e saj, hokeistin çek, Jakub Kindl.

Çifti dasmën do ta mbajnë në Miami të Floridës, ndërsa tashmë thuajse janë finalizuar edhe përgatitjet e fundit të kësaj ceremonie.


Modelja dhe këngëtarja shqiptare sot përmes një instastory madje ka zbuluar edhe vendin se ku do të mbahet dasma.

Ajo ka postuar një menu ku tregohet edhe emrin e hotelit./Indeksonline/