14:44 / E Mërkurë, 17 Tetor 2018

Formacionet zyrtare: Drita – Ballkani

Dueli ndërmjet Dritës dhe Ballkanit është njëri ndër ballafaqimet më interesante në kuadër të javës së dhjetë të Superligës.

Dy skuadrat kanë nevojë të madhe për pikë drejt arritjes së objektivave të tyre, ndërkohë tashmë dy kryetrajnerët kanë hedhur në ngrohje edhe titullarët për duelin e sotëm.

Shpëtim Duro ka bërë pak ndryshime në formacionin startues, ndërkohë diçka më ndryshe ka vendosur të provojë sot Sami Sermaxhaj.

Gazetasheshi.com ua transmeton formacionet zyrtare, rastet, golat dhe gjithçka tjetër nga kjo përballje.

LIVE

Drita – Ballkani 14:45

Formacionet zyrtare:

Drita: Rexhepi, Kaja, Limani, Gërbeshi, Shala, Shaqiri, B.Shabani, Vucaj, Neziraj, Xh.Shabani, Haxhimusa. Kryetrajner: Shpëtim Duro

Ballkani: Ruxhi, Krasniqi, Potoku, Kukaj, Gegaj, Shabani, Sejdiu, Baftiu, Topalli, Gashi, Hyseni. Kryetrajner: Sami Sermaxhaj

 

Temat:
Mos i humb