Stil

  • David dhe Victoria Beckham plot stil, për Javën e Modës në Paris
  • Modelja e parë me hixhab që reklamon një produkt kozmetikë ! (Video/Foto)
  • Të brendshmet më seksi për Shën Valentin për femrat me gjoks të vogël (Foto)