Sport

  • Tyson Fury – Pianeta: Kur dhe ku do të zhvillohet dueli i shumëpritur?
  • Pamje: Kevin-Prince Boateng inkuadrohet në muzikë, lanson këngën e tij të parë
  • Zyrtare: Kevin de Bruyne do të mungojë tre muaj për Man Cityn